Originální EMOS P084251 Venkovní prodlužovací kabel na bubnu 25 m / 4 zásuvky / černý / guma / 230 V / 1,5 mm2
Původní cena byla: 1 299,00 Kč.519,60 KčAktuální cena je: 519,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
Detailní popis produktu
EMOS P084251 je kvalitní gumový naviják prodlužovacího přívodu. Je ideální pro prodloužení napájecí sítě 230V~. Jeho výhodou je pohodlná manipulace díky bubnu.
Venkovní prodlužovací kabel na bubnu 25 m
Zatím co ztrácíme čas s pracovními nástroji, které za to nestojí, peníze a život nám utíká.Vybavte se jen takovým nástrojem, který nabízíoproti ostatním něco navíc.Kvalitní gumový EMOS prodlužovací kabel s délkou25 mvám nabízí4 zásuvky, tepelnou pojistku a cívku z téměř nerozbitného ABS plastu.Odolá nechtěným pádům a při správné péči vám bude sloužit dlouhá léta.
Prodlužovací gumový kabel na bubnu je určený pro ty, kteří se živí jakostavař,elektrikářnebomontér,ale stane se dokonalým parťákem i pronáročnější kutily.
Prodlužovací kabel na bubnu EMOS, o průřezu vodiče1,5 mm2a délce25 m, je celý vyroben z kvalitních materiálů a obstojí i při práci ve venkovním prostředí. Díky otáčejícímu bubnu se práce s ním stává pohodlná, rychlá a jednoduchá.
Ochrání i v náročnějších podmínkách
Díky ochraněIP44vás tento pracovní nástroj ochrání při neopatrnosti před vniknutím drobnějších předmětů nebo předstříkající vodouz různých směrů.
Kvalitní pryžový kabel H05RR-F3G
Odolámechanickému namáhání, horkému i studenému, vlhkému imokrému prostředí. S průřezem vodiče 1,5mm2 můžete při rozvinutém vodiči bez starostí připojit zařízení do16 A/ 3680 W.
Dosáhne opravdu daleko
S délkou připojovacího kabelu nebude problém pracovat i25 metrůdaleko od zásuvky a Vám odpadne neustále běhání po pracovišti. Navíc díky 4 zásuvkám na bubnu budete moct připojit i 4 pracovní nástroje najednou.
Bezpečnost na prvním místě
Tento profesionální prodlužovací kabel je vybaventepelnou pojistkou, která bezpečněochránívšechny vaše zařízení před přehřátím. Pokud se teplota prodlužovacího kabelu uvnitř bubnu dostane nad stanovenou mez tepelné pojistky, obvod se okamžitě přeruší. Díky této pojistcenedojde k poškození zařízenía vásochrání před nebezpečným úrazem.Pokud se tak stane a obvod pojistka přeruší, je čas na malou pauzu. Poté stačí nechat pojistku vychladnout a následně můžete pokračovat v rozdělané práci.
| délka | 25 m |
|---|---|
| průřez vodiče | 1,5 mm² |
| produkt | buben s pohyblivým středem |
| napětí | 230 V~ |
| proud | 16 A |
| krytí | IP44 |
| počet zásuvek | 4 |
| typ izolace | guma |
| další funkce | ne |
|---|---|
| tepelná pojistka | ano |
| vodič | H05RR-F3G |
| barva kabelu | černá |
| zatížení rozvinutého | 16 A max./3 680 W |
| max. zatížení navinutého | 4,8 A max./1 100 W |
| dětské clonky | ne |
| hmotnost | neuvádí se |
| rozměr | 263,5 mm |
| záruční doba | 3 roky |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Objednací číslo | P084251 |
| Produktové číslo | 1908242503 |
| EAN | 8595025392640 |
| Balení | 1/-/1/32 |
| Váha (kg) | 4,960/-/5,430/173,700 |
Doplňkové parametry
|
Kategorie: |
Prodlužovací kabely |
|---|---|
|
EAN: |
8595025392640 |
|
Značka: |
EMOS |
|
Kód značky: |
P084251 |
|
délka: |
25 m |
|
průřez vodiče: |
1,5 mm² |
|
produkt: |
buben s pohyblivým středem |
|
napětí: |
230 V~ |
|
proud: |
16 A |
|
krytí: |
16 A |
|
počet zásuvek: |
IP44 |
|
typ izolace: |
guma |
|
barva kabelu: |
černá |
|
zatížení rozvinutého: |
16 A max./3 680 W |
|
max. zatížení navinutého: |
4,8 A max./1 100 W |
| Položka byla vyprodána… | |





