Sleva!
STAR KLIP závěs vložený 48AX 101833 Kup Teď
Původní cena byla: 21,03 Kč.10,52 KčAktuální cena je: 10,52 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
balení: 250 ks
Nábytkový zadlabávací závěs vložený.
Jednoduchá montáž a demontáž dvířek skříňky díky klipu. Bez použití nářadí. Balení obsahuje pouze závěs, ke kterému je nutné dokoupit podložku viz. příslušenství níže.
Vlastnosti:
| Kód výrobku: | 101833 |
| Výrobce: | SAMET |
| Použití: | na vložená dvířka |
| Úhel otevření: | 110° |
| Průměr misky: | 35 mm |
| Hloubka misky: | 11,2 mm |
| Rozteč šroubů misky: | 48 mm |
| Povrchová úprava: | Ni |
| K připevnění(øA): | Vrut ø 2,5×5 nebo eurošroub ø 5×12 |





