Sleva!
Doprava Zdarma STAR KLIP PUSH OPEN závěs polonaložený 45AX s pružinou 10180021
Původní cena byla: 26,62 Kč.13,31 KčAktuální cena je: 13,31 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
balení: 250 ks
Nábytkový zadlabávací závěs polonaložený s pružinou.
Jednoduchá montáž a demontáž dvířek skříňky díky klipu. Bez použití nářadí. Balení obsahuje pouze závěs, ke kterému je nutné dokoupit podložku viz. příslušenství níže.
Vlastnosti:
| Kód výrobku: | 10180021 |
| Výrobce: | SAMET |
| Použití: | na polonaložená dvířka |
| Úhel otevření: | 110° |
| Průměr misky: | 35 mm |
| Hloubka misky: | 11,2 mm |
| Rozteč šroubů misky: | 45 mm |
| Povrchová úprava: | Ni |
| K připevnění(øA): | Vrut ø 2,5×5 nebo eurošroub ø 5×12 |





