Sleva!
pro dveře vyžadující trvale vysokou bezpečnost zajištění
vstupní dveře bytu, vchodové dveře bytového domu, kanceláře, školy, průmyslové objekty
Výhody: vysoká úroveň zabezpečení
rozměrová řada
certifikováno RC 3 dle EN 1303 – 160B0C6D
Popis výrobku: 6ti stavítkový uzamykací systém, patent FP2 + patentovaný profi
identifikační karta
Doplňky: prostupová spojka, označení „P“
Klíče: standardně dodáváno 6 prodloužených klíčů
polotovar klíče profil – R 107
distribuce volná
Provedení výrobku: standardní povrchová úprava:
oboustranná cylindrická vložka:
knoflíková cylindrická vložka:
jednostranná cylindrická vložka:
Značkový 3H.02/BDNs KO 35+45K 6kl.cylindrická vložka FAB HOME s knoflíkem NIKL
Původní cena byla: 529,68 Kč.211,87 KčAktuální cena je: 211,87 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Cylindrická vložka FAB 3 HOME do zadlabacího zámku.
Vlastnosti:
| Kód: | L92TB11624.1100 |
| Výrobce: | FAB |
| EAN: | 8592721522296 |
| Typ: | oboustranná |
| Rozměr A: | 35 mm |
| Rozměr B: | 45 mm |
| Povrchová úprava: | nikl satén (DNs) |
| Knoflík: | standard kovový oválný knoflík na straně 45 mm, povrchová úprava saténový nikl |
| Klíče: | 3 kusy |
Použití:
Výhody:
Popis výrobku:
Doplňky:
Klíče:
Provedení výrobku:
-
– saténový nikl, označení „Ns“
– leštěná mosaz jen pro rozměr 30+35 mm
-
– označení „FAB 3H.00“
– rozměr od 30+30 mm až do 60+60 mm
– rozměry odstupňované po 5 mm
-
– označení „FAB 3H.02“
– rozměr od 30+30 mm až do 60+60 mm
– standardně osazený kovový oválný knoflík
– rozměry odstupňované po 5 mm
-
– označení „FAB 3H.01“
– rozměr 30+10 mm až do 60+10 mm
– rozměry odstupňované po 5 mm





