Sleva!
Závěs dveřní TRIO 15 PP DZ PH žlutý Zn Odeslání Ihned
Původní cena byla: 303,90 Kč.121,56 KčAktuální cena je: 121,56 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
balení: 20 ks
Použití:
KOmpletní závěs seřiditelný ve třech směrech pro dřevěnou zárubeň s deklarovanou požární odolností.
Závěsy můžete doladit plastovými návleky, kovové návleky zhotoví po domluvě na zakázku.
Vlastnosti:
| Kód výrobku: | 55000510 |
| Výrobce: | TKZ Polná |
| Únosnost pro jeden závěs [kg]: | 33 |
| Dle dveřního křídla: | Interiérové |
| Orientace dveří: | Pro pravé i levé dveře |
| Dle provedení dveří: | S polodrážkou |
| Dle typu dveří: | Dřevěné |
| Dle zárubně: | Dřevo masiv |
| Uchycení: | K zašroubování |
| Atest požární odolnosti: | ano (vhodný pro protipožární zkoušky) |
| Typ závěsu: | Kompletní závěs |
| Výška čepu: | 25 mm |
| Délka svorníku: | 80,5 mm |
| Průměr závitu svorníku: | Speciální závit do dřeva ø 8.7 mm |





