Sleva!
Výhodná Nabídka Bruckner TEMPOR samouzavírací stojánkový ventil na umyvadlo s regulací teploty, chrom 937.002.1
Původní cena byla: 3 159,00 Kč.1 263,60 KčAktuální cena je: 1 263,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Výška | 130mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Výška výtoku | 55mm |
| Hmotnost / ks | 1.2550kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913983153 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |





