Sleva!
Akce Sapho ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat AF040B
Původní cena byla: 3 603,00 Kč.1 441,20 KčAktuální cena je: 1 441,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 103mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Délka hadice | 1200mm |
| Hmotnost / ks | 3.2300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913961816 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





