Sleva!
Víkendová Akce Sapho BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato BB007/17
Původní cena byla: 8 990,00 Kč.3 596,00 KčAktuální cena je: 3 596,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62mm |
| Výška | 344mm |
| Hloubka | 185mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 245mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913935992 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





