Sleva!
Pouze Dnes Bruckner BARON sprchový sloup s pákovou baterií, chrom 612.139.1
Původní cena byla: 4 303,00 Kč.1 721,20 KčAktuální cena je: 1 721,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| Výška | 1102mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha, Déšť/Masáž, Déšť/Mlha |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Průtok (3 bar) | 7.200l/min |
| Hmotnost / ks | 3.9000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913878367 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





