Sleva!
Cenový Hit Bruckner Sprchová souprava, výklopný držák, hadice 1500mm, chrom 621.100.1
Původní cena byla: 493,00 Kč.197,20 KčAktuální cena je: 197,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Průměr | 74mm |
| Výška | 223mm |
| Hloubka | 30mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Délka hadice | 1500mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.4600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913881503 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





