Sleva!
Bruckner Sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák 645mm, hadice 1500mm, chrom 621.200.1 Odeslání Ihned
Původní cena byla: 1 038,00 Kč.415,20 KčAktuální cena je: 415,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 114mm |
| Výška | 700mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Délka hadice | 1500mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.8700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913881510 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





