Sleva!
Bruckner Hlavová sprcha, průměr 230mm, ABS/chrom 621.300.1 Ověřený
Původní cena byla: 783,00 Kč.313,20 KčAktuální cena je: 313,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Průměr | 230mm |
| Výška | 10mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.7200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913881527 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





