Sleva!
Nakupujte Hned Bruckner SCHMITZ stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom 863.004.1
Původní cena byla: 1 778,00 Kč.711,20 KčAktuální cena je: 711,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | HOSPITAL |
| Výška | 256mm |
| Hloubka | 112mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 96mm |
| Ostatní | Lékařská páka |
| Průtok (3 bar) | 15.000l/min |
| Hmotnost / ks | 1.3630kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913924286 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |





