Sleva!
Horká Nabídka Sapho Sprchové ramínko kulaté zvýšené, 370mm, chrom 9005
Původní cena byla: 1 539,00 Kč.615,60 KčAktuální cena je: 615,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 371mm |
| Výška | 340mm |
| Hloubka | 371mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.8350kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913833915 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





