Sleva!
Pouze Dnes Bruckner SIEGER stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 126mm, chrom 914.001.1
Původní cena byla: 1 989,00 Kč.795,60 KčAktuální cena je: 795,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 126mm |
| Hloubka | 112mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 68mm |
| Ostatní | Pro umývátko |
| Hmotnost / ks | 1.7700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913877520 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





