Sleva!
Levný Bruckner SIEGER podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom 914.007.1
Původní cena byla: 5 271,00 Kč.2 108,40 KčAktuální cena je: 2 108,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| Šířka | 115mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 1.6500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913884894 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





