Sleva!
Aqualine Bidetová sprška kulatá, chrom BS5003 Cenová Bomba
Původní cena byla: 189,00 Kč.75,60 KčAktuální cena je: 75,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 132mm |
| Hloubka | 87mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnost / ks | 0.0820kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913850998 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





