Sleva!
Speciální Cena Sapho Bidetová sprška kulatá, bílá mat BS616W
Původní cena byla: 851,00 Kč.340,40 KčAktuální cena je: 340,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 23mm |
| Výška | 113mm |
| Hloubka | 59mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnost / ks | 0.2300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913135620 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





