Sleva!
Aqualine CETO vanová baterie do podlahy, černá mat BV357B Jen Po Omezenou Doba
Původní cena byla: 10 295,00 Kč.4 118,00 KčAktuální cena je: 4 118,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 1175mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 40mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 5.5700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913913365 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





