Sleva!
Aqualine DAPHNE podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, chrom DH944 Kup Teď
Původní cena byla: 3 209,00 Kč.1 283,60 KčAktuální cena je: 1 283,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DAPHNE |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | 2 výstupy, AntiCalc |
| Průtok (3 bar) | 18.400l/min |
| Hmotnost / ks | 4.1540kg |
| Balení | 5ks |
| EAN | 8590913960635 |
| Záruka | 4 roky |





