Sleva!
Sezónní Sleva Sapho Ruční sprcha, 219mm, zlato DO316
Původní cena byla: 765,00 Kč.306,00 KčAktuální cena je: 306,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 35mm |
| Výška | 199mm |
| Hloubka | 15mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913926280 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





