Sleva!
Aqualine FACTOR nástěnná sprchová baterie, chrom FC411 Ihned K Objednání
Původní cena byla: 1 463,00 Kč.585,20 KčAktuální cena je: 585,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FACTOR |
| Šířka | 215mm |
| Výška | 118mm |
| Hloubka | 125mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Průtok (3 bar) | 22.500l/min |
| Hmotnost / ks | 1.3310kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913832369 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





