Sleva!
Top Prodej Sapho SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat PY02/19
Původní cena byla: 6 355,00 Kč.2 542,00 KčAktuální cena je: 2 542,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 167mm |
| Hloubka | 120mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 112mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913935367 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





