Sleva!
Výprodej Sapho SPY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, černá mat PY07/15
Původní cena byla: 9 021,00 Kč.3 608,40 KčAktuální cena je: 3 608,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 298mm |
| Hloubka | 185mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 243mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913847707 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





