Sleva!
Akce Sapho SPY podomítková umyvadlová baterie, zlato PY08/17
Původní cena byla: 13 149,00 Kč.5 259,60 KčAktuální cena je: 5 259,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 220mm |
| Výška | 100mm |
| Hloubka | 170mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913886041 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





