Sleva!
Zlevněný Sapho SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat PY10/14
Původní cena byla: 6 871,00 Kč.2 748,40 KčAktuální cena je: 2 748,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 195mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 174mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913847752 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





