Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, chrom PY52
Původní cena byla: 13 407,00 Kč.5 362,80 KčAktuální cena je: 5 362,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330mm |
| Výška | 90mm |
| Hloubka | 89mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913941955 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





