Sleva!
Cenová Bomba Sapho BEBÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato BB041/17
Původní cena byla: 7 731,00 Kč.3 092,40 KčAktuální cena je: 3 092,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106mm |
| Výška | 156mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913936135 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





