Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho Sprchové ramínko kulaté, 350mm, zlato BR355
Původní cena byla: 4 033,00 Kč.1 613,20 KčAktuální cena je: 1 613,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 350mm |
| Výška | 100mm |
| Hloubka | 350mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.4700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913859984 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





