Sleva!
Super Cena Sapho CUBEMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom CM002
Původní cena byla: 2 571,00 Kč.1 028,40 KčAktuální cena je: 1 028,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 153mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Výška výtoku | 106mm |
| Hmotnost / ks | 1.7300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913960789 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





