Sleva!
Doprava Zdarma Sapho FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, černá mat FR576B
Původní cena byla: 3 775,00 Kč.1 510,00 KčAktuální cena je: 1 510,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 433mm |
| Hloubka | 222mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 238mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913909443 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





