Sleva!
Finální Výprodej Sapho FORATA nástěnná sprchová baterie, bílá mat FT011/14
Původní cena byla: 6 613,00 Kč.2 645,20 KčAktuální cena je: 2 645,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Výška | 122mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913931321 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





