Sleva!
Vysoce Kvalitní Aqualine FLERY nástěnná vanová/sprchová baterie, otočné ramínko, gun metal FY010GM
Původní cena byla: 3 487,00 Kč.1 394,80 KčAktuální cena je: 1 394,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FLERY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 200mm |
| Hloubka | 178mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.6600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913116919 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





