Sleva!
Gedy EASY ruční sprcha, průměr 80mm, ABS/černá GYHS10004 Expresní Doručení
Původní cena byla: 146,00 Kč.58,40 KčAktuální cena je: 58,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Průměr | 80mm |
| Výška | 192mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.0800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341090664 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





