Sleva!
Speciální Cena Sapho INFINITI dvouprvková páková baterie na okraj vany, chrom IF100
Původní cena byla: 3 990,00 Kč.1 596,00 KčAktuální cena je: 1 596,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 160mm |
| Výška | 38mm |
| Hloubka | 66mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 2.9900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913854422 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |





