Sleva!
Víkendová Akce Sapho RONA stojánková dřezová baterie, bílá mat JK125W
Původní cena byla: 2 399,00 Kč.959,60 KčAktuální cena je: 959,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 99mm |
| Výška | 315mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 284mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913995408 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





