Sleva!
Výhodná Nabídka Sapho LUKA nástěnná sprchová baterie, chrom LK11
Původní cena byla: 890,00 Kč.356,00 KčAktuální cena je: 356,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUKA |
| Hloubka | 142mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 1.3380kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913817991 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





