Sleva!
Aqualine ACTION nástěnná vanová termostatická baterie, chrom MB106 Expresní Doručení
Původní cena byla: 3 211,00 Kč.1 284,40 KčAktuální cena je: 1 284,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ACTION |
| Šířka | 251mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 124mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 2.5900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913843594 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |





