Sleva!
Cenová Bomba Sapho Podomítková termostatická baterie s držákem ruční sprchy,2 výstupy,hranatá,chrom MB453
Původní cena byla: 14 783,00 Kč.5 913,20 KčAktuální cena je: 5 913,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 435mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 98mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 5.5200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913821363 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





