Sleva!
Speciální Cena Sapho MINIMAL držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, nerez mat MI035
Původní cena byla: 1 797,00 Kč.718,80 KčAktuální cena je: 718,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 90mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913816116 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





