Sleva!
Aqualine APOLLO dvojitý držák ručníků 550x157mm, chrom 1416-11 Bezpečná Platba
Původní cena byla: 910,00 Kč.364,00 KčAktuální cena je: 364,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 540x35x112 mm |
| Délka | 540mm |
| Výška | 35mm |
| Hloubka | 112mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913837340 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





