Sleva!
Aqualine APOLLO dávkovač mýdla, 200ml, mléčné sklo, chrom 1416-19 Objednat Nyní
Původní cena byla: 450,00 Kč.180,00 KčAktuální cena je: 180,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 80x140x100 mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 140mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 200ml |
| Hmotnost / ks | 0.5900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913837364 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





