Sleva!
Aqualine APOLLO dvojháček, chrom 1416-23 Nízká Cena
Původní cena byla: 220,00 Kč.88,00 KčAktuální cena je: 88,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 85x35x60 mm |
| Šířka | 85mm |
| Výška | 35mm |
| Hloubka | 60mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913837371 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





