Sleva!
Vrácení Zdarma Gedy KENTA WC štětka na postavení, černá mat/bambus 1434
Původní cena byla: 451,00 Kč.180,40 KčAktuální cena je: 180,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 91×379 mm |
| Průměr | 91mm |
| Šířka | 91mm |
| Výška | 379mm |
| Hloubka | 91mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Bambus, Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341329214 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





