Sleva!
Časově Omezené Sapho RETRO stolička 33x45x33cm, starobílá 1683
Původní cena byla: 8 247,00 Kč.3 298,80 KčAktuální cena je: 3 298,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| Rozměr | 330x450x330 mm |
| Šířka | 330mm |
| Výška | 450mm |
| Hloubka | 330mm |
| Barva | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Tvar | Retro |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 3.8900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913216831 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |





