Sleva!
Značkový Gedy ANNA kosmetické zrcátko na postavení, Ø 163mm, oboustranné, chrom 211213
Původní cena byla: 421,00 Kč.168,40 KčAktuální cena je: 168,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 180x343x149 mm |
| Šířka | 180mm |
| Výška | 343mm |
| Hloubka | 149mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.9700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341334997 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |





