Sleva!
Ridder MILA sklenka na postavení, černá/keramika 2163101 Omezená Nabídka
Původní cena byla: 236,00 Kč.94,40 KčAktuální cena je: 94,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | MILA |
| Rozměr | 95x120x95 mm |
| Šířka | 95mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 95mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika, Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956168296 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |





