Sleva!
Ridder PANDA držák zubních kartáčků 2168200 Levný
Původní cena byla: 363,00 Kč.145,20 KčAktuální cena je: 145,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | PANDA |
| Rozměr | 92x116x64 mm |
| Šířka | 92mm |
| Výška | 116mm |
| Hloubka | 64mm |
| Barva | Bílá, Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2122kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956169682 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





