Sleva!
Ridder STONE WC štětka na postavení, béžová 22010411 Oblíbený
Původní cena byla: 565,00 Kč.226,00 KčAktuální cena je: 226,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 90×365 mm |
| Průměr | 90mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 365mm |
| Hloubka | 90mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Nerez, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.7012kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956220130 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





