Sleva!
Výhodná Nabídka Gedy KENTA odpadkový koš 3l, Soft Close, černá mat/bambus 1309
Původní cena byla: 727,00 Kč.290,80 KčAktuální cena je: 290,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 170x250x220 mm |
| Šířka | 170mm |
| Výška | 250mm |
| Hloubka | 220mm |
| Objem | 3.00l |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus, Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 0.8200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341302231 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





